Dům Eko 1

Přízemní dům se sedlovou střechou s optimálním rozmístěním místností. Jednoduchý tvar, účelnost a rovné linie garantují nízkou cenu údržby i vlastního provozu. Plnohodnotné rozměry pokojů umožní bezproblémové bydlení čtyřčlenné rodině. Jedná se o výbornou a levnou alternativu pro jakoukoliv změnu, např. z bytového domu. Minimální tepelná ztráta, vynikající tepelná pohoda, bezzásahová regulace vytápění inteligentními termostaty s nízkými náklady. Bezbariérový přístup do všech místností umožňuje instalaci samostatně fungující centrální úklidové jednotky. Přesah střechy a terasa se projektuje a vyrábí dle individuální potřeby uživatelů. Dům je v provedení veškerých prací k nastěhování.

Dům dodáme také v provedení minerálního zateplení Weber za 1.850.760,- Kč a Knauf skladba Naturdom v minerálním zateplení za 1.950.909,- Kč.

Rozdíly mezi jednotlivými variantami naleznete zde – konstrukce.

ikony-dum

Minimální rozměr parcely: 17 x 20 m
Sklon střechy: 30 st.
Výška štítu: 6,7 m
Celková plocha domu: 96,8 m2
Cena na klíč 1.753.900,-
Uvedené ceny jsou bez DPH. Chcete nižší cenu na klíč? Nabízíme možnost podílet se na výstavbě – zhotovit si vybrané práce svépomocí! Máte li představu, nebo konkrétní návrh, kontaktujte nás!

Chcete vytvořit tento dům Vašich snů? Napište nám.