Zelené Domky s.r.o.

Nový Zlíchov 3172, 150 00 Praha 5
Spisová značka C220397, vedená u Městského soudu v Praze

IČ: 29359881
DIČ: CZ29359881

Zelené domky.cz, s.r.o. provádějí výstavbu dřevostaveb od listopadu 2012, kdy se majitelka této společnosti na základě dosavadních zkušeností rozhodla jít vlastní cestou a uplatit svou samostatnou představu o výrobním programu, výrobní technologii a práci s lidmi. Koncem roku 2012 navázala spolupráci s leaderem na trhu materiálů a výrobních postupů v oblasti dřevostaveb a zavedla jeho certifikovaný systém do praxe. Zelené domky.cz vznikly doslova na „zelené louce“. Nemají žádné pobočky, dceřiné společnosti a žádné ekonomické vazby na jiné stavební firmy. K výstavbě je používána výhradně certifikovaná skladba stěny s veškerými potřebnými zkouškami a atestem firmy Knauf a Knauf Insulation, včetně použitých materiálů.

Od samého počátku bylo cílem dodat co nejkvalitnější technologii výstavby a zpracovaného materiálu za příznivou cenu co nejširšímu spektru zájemců o dřevostavby. Snažíme se používat mnoho materiálů, vyrobených z přírodních produktů, jejich alternativ a variant tak, abychom přispěli k ochraně přírody a poskytli našim klientům pocit tepelné pohody a přirozeného pocitu při pobytu v domě.

foto
Vrstva-12-kopie-3

Nadchneme ty, kteří…
– touží po bydlení v ekologicky nezávadném, teplém a útulném domu
– chtějí mít jistotu, že budou v domě bydlet dlouho
– hledají ekonomicky úsporné bydlení
– ví, že naše cena je pro ně výhodná

Vrstva-12-kopie-3

Stavíme na zkušenostech…
Do výroby se snažíme zavést strojový způsob opracování dřeva, ale za současného zachování podílu lidské práce při montáži a dokončovacích pracích tak, abychom měli co nejlepší kontrolu kvality v průběhu výroby. Nebojíme se nových montážních technologií a snažíme se je aplikovat v co nejvyšší míře. Nevystavujeme přitom žádného z nastávajících majitelů riziku nevyzkoušených, nebo laciných a levných možností.

Vrstva-12-kopie-3

Pracujeme nejen pro vás, ale i na sobě…
Pravidelně se účastníme školení nových způsobů použití materiálu, vzděláváme se na Akademii zateplování Knauf a formou zpětné vazby se snažíme poskytovat údaje a informace ze zpracování materiálů s cílem pomoci udržet dominantní postavení na trhu v oblasti výroby stavebních systémů a materiálů.